Komórki nowotworoweKADZIDŁOWIEC INDYJSKI A NOWOTWÓR

Rak otacza nas z każdej strony, niezależnie od tego, czy jest to znajomy, współpracownik czy członek rodziny. Choć mamy już XXI wiek i coraz bardziej zaawansowaną technologię, wciąż nie wynaleziono kompletnego lekarstwa na raka. Jednak jest substancja, która potencjalnie może nam pomóc w walce z rakiem.

Wyciąg z Boswelli Serrata pomaga nam powstrzymywać nowotwór. Jest naturalnym składnikiem zdolnym do zwalczania komórek rakowych. Oczywiście istnieją leki przeciwnowotworowe, które pomagają utrzymać prawidłową ilość komórek rakowych w organizmie, ale zarazem działają one niekorzystnie dla naszego organizmu. Przy przyjmowaniu leków steroidowych lub innych, obciążone ich działaniem są nie tylko komórki rakowe, ale również komórki, które pomagają nam w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

DZIAŁANIE BOSWELLI SERRATY W CHOROBIE NOWOTWOROWEJ

Badania wykazały, że boswellia ma działanie antyproliferacyjne i proapoptotyczne. Powoduje to, że nasze komórki zostają ponownie różnicowane. Dzięki działaniu proapoptotycznemu eliminowane są zbędne lub uszkodzone komórki z naszego organizmu. Poprzez aktywność biologiczną w naszym ciele, zostają hamowane agresywne fenotypy nowotworowe w komórkach rakowych, które uszkadzają nasze DNA. Ekstrakt z boswelli pomaga nam regulować limfocyty (białe krwinki) oraz regulować produkcję przeciwciał, które znajdują się głównie w płynie limfatycznym oraz w naszej krwi.

KADZIDŁOWIEC WSPIERA LECZENIE KONWENCJONALNE

W przeciwieństwie do leków steroidowych sięganie po kadzidłowiec nie naraża nas na skutki uboczne. Boswellia serrata jest również dobrze tolerowana przez dzieci. Ta naturalna substancja pomaga nam w poprawnej pracy układu odpornościowego, dlatego można go stosować też przy autoimmunologicznej cukrzycy. Preparat jest zalecany i stosowany również z tradycyjnymi metodami leczenia raka przez wielu lekarzy na całym świecie. Ekstrakt z boswelli jest bezpieczny w stosowaniu – ludzie używają go od tysięcy lat.

Źródło: YANGO.PL