Boswellia 65™

Dlaczego warto wybrać preparat Boswellia 65™?Kapsułki Boswellia Serrata

Preparaty od których oczekujemy pozytywnego wpływu na organizm, muszą spełnić określone wymogi. Należą do nich:

- wysokie stężenie substancji czynnej

- wysoka przyswajalność

- odpowiednia dawka dzienna

1. Standaryzacja, czyli wysokie stężenie

Głównymi substancjami czynnymi występującymi w kadzidłowcu indyjskim są kwasy bosweliowe. Właśnie dlatego należy wybrać preparat zawierający je w dużym stężeniu. Tylko standaryzacja na określoną procentowo zawartość kwasów bosweliowych gwarantuje widoczne efekty. Na rynku spotkamy suplementy o bardzo różnej standaryzacji, a możemy też trafić na takie, które nie mają jej wcale. Preparaty standaryzowane świadczą o ich wysokiej jakości. Boswellia 65™ jest standaryzowana na min. 65% zawartości kwasów bosweliowych.


2. Prawdziwa przyswajalność

Żywica Kadzidłowca IndyjskiegoBez odpowiedniej przyswajalności preparatu ciężko jest uzyskać pożądany efekt. Skuteczne wchłanianie substancji czynnej przez organizm jest kluczowe dla osiągnięcia zadowalającego efektu terapeutycznego.

Gwarancją wysokiej przyswajalności produktów na bazie Boswelli serraty jest ich naturalne pochodzenie. Boswellia 65™ to w 100% naturalny suplement diety, bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. Kapsułki zawierające ekstrakt są z celulozy roślinnej - są więc odpowiednie dla diety wegańskiej i wegetariańskiej, a ponadto łatwiej się rozkładają.


3. Dawka ma znaczenie

Właściwa dawka dzienna ekstraktu z żywicy kory kadzidłowca indyjskiego jest kluczowa dla satysfakcjonujących rezultatów suplementacji. Stosując Boswellię 65™ otrzymujesz w dawce dziennej (do 3 kapsułek) 1125 mg ekstraktu z kadzidłowca, w tym ponad 730 mg kwasów bosweliowych (65%).

Niektóre osoby ze względu na zróżnicowanie masy ciała, trawienia, metabolizmu i innych czynników, potrzebują wyższej dawki dobowej boswelli. Jeśli stosując 2-3 kapsułki dziennie nie zauważysz widocznych efektów po 7-10 dniach stosowania, rozważ podniesienie dawki dziennej.

Niestety, na rynku można znaleźć wiele nieskutecznych produktów, które przedstawiają na etykiecie nazwę "kwasy bosweliowe", ale nie podają informacji znaczących, tzn. poziomu standaryzacji i jej rodzaju, dawek, czy faktów świadczących o biodostępności. Jeśli masz wątpliwości, najlepiej przeczytaj dokładnie etykietę produktu i jego składniki.


promo-button.png

gwarancja-yango-200.png

DODATKOWO: 90-dniowa GWARANCJA

Naszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze.